Balık Etek Gelinlik Modelleri

Balık Güzelliği

Gelinlik giymek her bayanın küçüklüğünden beri hayalini kurduğu bir şeydir. Gelinlik hayatınızı birleştirecek olduğunuz kişi ile beraber geçireceğiniz o özel gecede giyeceğiniz sizin için çok önemli olan bir kıyafettir. Her sene farklı tasarım ve modellerle karşımıza çıkan gelinlik modelleri arasından seçim yapmak artık gayet zor. Her bayan kendi vücuduna uygun gelinliği seçebilmek amacıyla yoğun çaba içerisinde girmekte ve bunun için uzun zamanlar harcamaktadır. Zayıf ve uzun vücut hatlarına sahipseniz balık etek gelinlik modelleri arasından tercih yapmanız en doğru karar olacaktır.

Dantel desenlerin ve boncuk işlemelerin uygulandığı balık etek gelinlik modelleri gayet şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacağı gibi adeta bir deniz kızı gibi bu önemli gecenizde şıklığınıza şıklık katacaktır. Kabarık etekli gelinlik modellerini sevmeyen bayanlar bu modeli tercih ederek o gecelerini hayal ettikleri bir gece haline dönüştürebilmektedirler. Balık etekli modelleri incelediğiniz zaman etek kısmında asimetrik kesimlerin uygulanması, değişik boncuk işlemelerinin yapılması ya da düz tül şeklinde inen tasarımların uygulanması bu modele ayrı bir hava katmaktadır. Bazı balık etek modelleri transparan, tek askılı ya da iki askılı olarak tasarlanmış olup bayanlara oldukça seksi bir görünüm kazandırmaktadır.

Balık etek gelinlik modelleri kategorilerini incelediğiniz zaman üst kısmı gayet düz olan fakat etek kısmının deniz dalgası görünümünde olduğu şık tasarımlarla da sıkça karşılaşabilirsiniz. Bu tarz bir gelinlik almak istiyorsanız internetteki değişik modelleri de inceleyerek daha geniş bilgi sahibi olabilmeniz için herhangi bir engeliniz yok. Sırt dekolteli tasarımları da olan bu model vücuduna güvenenler için gayet doğru bir seçim olacaktır.Sizler için fikir amaçlı hazırladığımız modellere göz atabilirsiniz.

Balık Etek Gelinlikler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir