Dreamon Gelinlik Modelleri

2014 Gelinlik Modelleri

6 Kasım 2013 yazan Edaca

dreamon straplez gelinlikDünyaca ismini duyurmuş ve sektörün öncü firmalarından birisi olarak kalıcılığı yakalamış olan Dreamon ile tanıştınız mı? Dreamon köklü bir kuruluşa ve altyapıya sahip bir gelinlik firmasıdır. İşe ilk olarak 1974 yılında Gaziantep’te bir butik olarak başlayan Dreamon zamanla kalitesinin ödülünü almış ve köklü bir marka olmaya hak kazanmıştır. Şimdilerde ise bu marka gerek yurt içinde olsun gerek yurt dışında olsun kendisinden söz ettirmekte ve ciddi rakamlarla satış yapmaktadır.

Dreamon’u bu kadar markalaştıran ve yaygınlaştıran şüphesiz ki ürünlerin kalitesidir. Kullanılan kumaşlar ve kalıplarıyla dikkat çeken modellere bir de işlemeler ve farklı aksesuarlar eklenilince genç kızların hayallerinde ki gelinliğe birden ulaşılabiliyor. Ayrıca dreamon şubelerinde bulunan mağaza alışanlarının bu işin eğitimini almış kişiler olması ve özellikle seçilmiş olmaları da, bu işin ne kadar ciddiye alındığını belirtiyor ve gelinlik seçiminde uzmanlarla konuşup onların fikrini alabilme imkanı sunuyor.

Dreamon 2013- 2014 koleksiyonu yukarıda ne anlatmak istediğimizi açıkça sizlere sunuyor. oldukça renkli ve sıra dışı modelleri ve dantel işlemeleri ile özenle tasarlanmış olan Dreamon gelinlik modelleri oldukça şık ve güzel duruyor. Ayrıca modellerde yeni sezonun modası olan kurdele detayı da unutulmamış. Alışverişe çıkmadan önce sizlerde 2013-2014 Dreamon koleksiyonunu incelemeli ve size en yakın şubenin adresini öğrenip hemen ziyaret etmelisiniz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.