Prenses Etek Gelinlik Modelleri

PRENSESİM SENSİN

Modanın değişmesi ile oldukça değişkenlik gösteren gelinlik modelleri her vücut tipine uygun olarak artık kolaylıkla tasarlanmaktadır. Bu senenin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan prenses etek gelinlik modelleri bayanları gayet şık göstermekle beraber bir kuğu misali bu en mutlu gününde sevdikleriyle bu anı paylaşmasına imkan vermektedir. Gelinliğin adı gibi düğün gecenizde prensesler gibi olmak istiyorsanız bu modeller hakkında bilgi edinebilirsiniz. Prenses tipi gelinlikler etek kısmının kabarıklığı ile hemen dikkat çekmektedir. Bu senenin modelleri arasında yer alan bu gelinlik modeli etek kısımları farklı boncuk işlemeleri ya da asimetrik kesimlerle zenginleştirilerek hoş bir görünüm kazandırılarak moda markaları tarafından tasarlanmıştır.

Prenses etek gelinlik modelleri çan etek şeklinde inen etek kısmında uygulanan dikey dikişler sayesinde daha uzun ve ince görünmenize yardımcı olacaktır. Bu modelde straplez ya da tek askılı- çift askılı tasarımlarla şıklığınızı ortaya çıkarmakla beraber farklı tarz sahibi olduğunuz hissini uyandırır. Minyon tipli ve kısa boylular için önerilen bu model her vücut tipine uygun olduğundan her bayanın tercih edebileceği bir model olarak bilinmektedir. Omuzlarınıza güveniyorsanız ve omuzlarınızı göstermek istiyorsanız sırt dekolteli ya da omuzları açık olan prenses gelinlik model tercihlerinden size en uygun olanları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Büyük göğüslü bayanlar gelinlik seçimi yaparken oldukça tedirginlik yaşamaktadırlar; çünkü gelin adayları o gün bütün gözlerin üzerinde olacağını düşünmektedirler. Herkesin göğüslerine baktığını düşünerek rahat hareket edememekten şikayet ederler. Prenses etek gelinlik modelleri arasında yer alan v yakalı gelinlik seçiminizle boğazınızı geniş göstererek etrafınızdakilerin ilgisini gelinliğiniz ve sizin güzelliğinize doğru yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir