Söz Kıyafetleri

Nişanlık Modelleri

17 Nisan 2013 yazan Demet

Evliliğe ilk adım atılan güne söz günü olarak herkes tarafından bilinir. Bu günde söz kıyafetleri olarak alışveriş yaptığınız mağazalardan birisine girip şık bir söz kıyafeti seçebilirsiniz. Nişan ve düğün gibi söz gününüzde de mecburiyet taşıyan kıyafetler giymek zorunda kesinlikle değilsiniz. Kısa söz elbisesi, uzun söz kıyafetleri gibi birçok seçeneğiniz mevcut.

Sevdiğinizle atacağınız ilk adımlardan biri olan söz gününüz için seçeceğiniz kıyafet de bir o kadar önemlidir. Sizler için özel olarak hazırlanmış olan bu kıyafetlerde en trend renkler; sarı, yeşil, mavi, mor, siyah, kırmızı ve pudra tonlarıdır. Sadeliğin ön planda olduğu söz kıyafetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise bir o kadar da şık olması gerektiğidir.

Söz elbiselerini çizgili ve desenli olarak ta tercih edebilirsiniz. Kısa söz elbiselerin de siyah ve şık duran giysiler sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Kibar gözüken siyah söz elbisesi tercih edip altında siyah topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

Straplez bir kıyafete eklenmiş göğüs altı taş kemer süslemesi de bu şık detaylardan biridir. Uzun modellerin revaçta olduğu  söz kıyafeti modanda kısa elbiseler de sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Siz de kendi zevkinize, saç kesiminize ve boyunuza göre kıyafetinizin yaka ve boy detaylandırmasını seçebilirsiniz.

[ad#336×280]

[scrollGallery id=251]

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.